חיפוש
 
 
 
 

החנות

 
 

חנות האופטיקה של אייקון קניג קיימת כבר 30 שנה ומנוהלת ע"י האופטומטריסט גיורא קניג, בעל רישיון מטעם משרד הבריאות. בחנות צוות אנשי מקצוע מנוסה, המעניק ייעוץ והכוונה מקצועיים ומסייע ללקוחות לאתר את המוצר המתאים לצרכיהם

החנות מספקת את השירותים הבאים:
• בדיקות ראייה
• איתור ליקויי ראייה וטיפול בהם
• פתרונות אופטיים לעובדים מול מחשב זמן ממושך
• פתרונות אופטיים לבעלי ליקויי למידה
• התאמת עדשות מגע
• בדיקת Low Vision -  מכשור מיוחד לבדיקה וטיפול בראייה ירודה, הנוצרת כתוצאה ממחלות שונות הגורמות להידרדרות הראייה

מוצרים

בחנות ניתן למצוא מבחר עשיר של משקפיים, מסגרות ואביזרים נלווים.
• משקפי ראייה: מבחר עשיר של משקפיים איכותיים בעיצובים שונים
• משקפי שמש: רגילים ואופטיים, מתוצרת מיטב החברות
• עדשות למשקפיים ועדשות מגע: מולטיפוקליות, קשות, רכות, יומיות, חודשיות, שנתיות, עם צילינדר, אופטיות משרדיות ועוד
• מבחר מסגרות בעיצוב אופנתי
• חומרים ואביזרים לניקוי עדשות מגע
• חומרים ואביזרים לטיפול במשקפיים ולשמירה על איכותם לאורך זמן
ומוצרים רבים נוספיםקצת על עדשות מגע רכות

מעל 100 מיליון אנשים ברחבי העולם מרכיבים כיום עדשות מגע רכות מסוגים שונים. חלקן משמשות כתחליף למשקפי הראייה, חלקן משמשות לצורך רפואי וטיפולי, וחלקן משמשות כאביזר אסתטי (לשינוי צבע העין). יתרונן הגדול של העדשות הרכות הוא בכך שהן ספוגות בנוזלים (38% - 80%), מה שמאפשר מעבר כמות רבה של חמצן דרך העדשה ומקל על הסתגלות העין לעדשה.

עדשות שנתיות
עדשה "עמידה" יותר, יכולה להיות בשימוש גם מעל לשנה. יש להקפיד לטפל עפ"י ההוראות ולהשתמש בחומרי הניקוי הספציפיים לעדשות רכות (חוסר הקפדה עלול לגרום לסיבוכים דלקתיים). הסתגלות העין קלה, ניתן להרכיב אותן לאורך זמן ממושך והטיפול בהן קל.

עדשות חד פעמיות (חודשיות/ דו-שבועיות)
עדשות אלה הפכו פופולריות בשנים האחרונות. הן מיועדות לתקופה קצובה ויש להסירן לפני השינה.
רוב העדשות מכילות ריכוז נוזלים גבוה המאפשר מעבר של חמצן, אולם גורם לספיגה מהירה של הפרשות לכלוך, ולכן הן מותאמות אך ורק לתקופה קצובה.

עדשות יומיות
עדשות דקות במיוחד עם ריכוז נוזלים גבוה המאפשר מעבר כמות רבה של חמצן. העדשה נוחה מאוד, אולם קשה יותר להרכבה למשתמשים חדשים, כיוון שהיא דקה מאוד. אין צורך לטפל בה בחומרים לעדשות מגע, בסוף יום ההרכבה הן פשוט נזרקות לפח. עדשות אלה טובות לאירועים חד פעמיים. הן נוטות להיקרע בקלות ולא ניתן להתאימן בצורה אופטימלית לכל עין.

עדשות להרכבה ממושכת ורציפה
עדשות המאושרות ע"י מנהל התרופות והמזון האמריקאי ה- F.D.A, להרכבה בזמן השינה בלילה. ניתן להרכיבן עד 30 יום ברציפות. עדשה זו פותחה מחומר הנקרא "הידרוג'יל סיליקון", חומר עמיד עם עבירות חמצן גבוהה, וכן עם ציפוי המונע הידבקות משקעים ע"ג העדשה. יתרונן הגדול הוא בכך שאין צורך בניקוי ובהשרייה של העדשות, אולם כיום הן מתאימות רק לבעלי קוצר ראייה עם צילינדרים נמוכים.

עדשות רכות לטיפול בקרטוקונוס
עד השנים האחרונות הטיפול בקרטוקונוס (מבנה חרוטי של הקרנית) נעשה באמצעות עדשות קשות בלבד. אולם קשיי ההסתגלות לעדשות הקשות הביאו לפתרונות חדשים, כגון הרכבת עדשת מגע רכה חד-פעמית המשמשת כתחבושת ע"ג הקרנית, שעליה מורכבות העדשות הקשות. לאחרונה אף פותחה עדשה רכה עם מבנה מיוחד שמרכזו קשיח. לעדשה זאת תכונות של עדשה רכה, אולם יש באפשרותה לתקן מקרים של קרטוקונוס קל או התחלתי, וכן היא פותרת מקרים של סנוורים או הופעת הילות ודמויות מטושטשות לאחר ניתוחי לייזר. העדשה קיבלה לא מכבר את אישור מנהל התרופות ונמצאת בשימוש.
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר